Znajdź najbliższe Centrum Narzędziowe Texpol

(wybierz kontekst)
wszystkie województwa
wielkopolskie
kujawsko-pomorskie
małopolskie
łódzkie
dolnośląskie
lubelskie
lubuskie
mazowieckie
opole
podlaskie
pomorskie
śląskie
podkarpackie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
zachodniopomorskie
Chałupki Dębniańskie k/Tryńczy
Chałupki Dębniańskie 246
Dni robocze
6:00 - 20:00
Soboty
6:00 - 14:00
pokaż na mapie
Brak sklepów spełniających wybrane kryteria
Texpol
Магазини Texpol
Texpol
Nowe sklepy (wkrótce otwarcie)
Centra Narzędziowe Texpol

Centra Narzędziowe Texpol

Skupiliśmy się na działaniu w miejscowościach, w których możemy lepiej poznać mieszkańców i zapewnić im właściwą ofertę.
W nienachalny sposób dążymy do zbudowania dobrych relacji z klientami, aby osiągnąć wzajemną satysfakcję z komfortowej współpracy.
Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?
Wysłano pomyślnie
Obecnie przygotowujemy nasz biznes do modelu franczyzowego, chcemy zapewnić przyszłym franczyzobiorcom korzystne warunki biznesowe i należyte wsparcie.
Zostaw swoje dane, jeśli interesuje Cię własny biznes.
Centrum Narzędziowe Texpol
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Texpol Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. w celach kontaktu.
Spodobało Ci się to jak działają nasze sklepy??
Franczyza Centrum Narzędziowe Texpol®
Porozmawiajmy o franczyzie sklepów firmowych i zyskaj dogodne warunki oraz wsparcie w rozwoju biznesu.
Sklepy narzędziowe Texpol

Centrum Narzędziowe Texpol to sklepy z narzędziami warsztatowymi z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Oferujemy profesjonalne narzędzia renomowanych firm, takich jak Makita, Stihl, Milwaukee, Rubi, czy Viking. Na asortyment składają się zarówno elektronarzędzia dedykowane pasjonatom majsterkowania i profesjonalistom, jak i narzędzia remontowe oraz profesjonalne narzędzia budowlane dostosowane do zaawansowanych działań. Ofertę kierujemy również do osób, które samodzielnie podejmują się prac naprawczych w domu, ogrodzie, czy przydomowym warsztacie.

Narzędziowe sklepy stacjonarne Texpol

Jesteśmy rodzinną firmą, która bazuje na dobrych relacjach z Klientem. Stale się rozwijamy, czego dowodem są nasze sklepy stacjonarne Texpol. Gdzie dokładnie można nas znaleźć? Skupiliśmy się na działaniu w miejscowościach, w których mamy szansę poznać mieszkańców, oczekiwania potencjalnych Klientów, tym samym lepiej dopasowywać ofertę do potrzeb odbiorców.

Narzędziowe sklepy Texpol – jesteśmy dla Ciebie otwarci od godziny 06:00!

Narzędziowe sklepy stacjonarne Texpol wyposażone są w ponad 25 tys. produktów! To nie koniec – starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stale zwiększamy zakres naszych usług, poszerzając asortyment o produkty kolejnych, sprawdzonych producentów. Oferujemy wsparcie merytoryczne podczas wyboru sprzętu, konkurencyjne ceny i długie działanie sklepów – działamy już od godziny 06:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku oraz do 14:00 w soboty, aby zapewnić Wam profesjonalne i pełne wyposażenie remontowo-budowlane. 

Poszukujesz renomowanego sprzętu do profesjonalnych prac? Jesteś majsterkowiczem-pasjonatem i potrzebujesz rady profesjonalisty dotyczącej doboru narzędzi? Zapraszamy do naszych sklepów narzędziowych Texpol – chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem, oferując również usługę serwisowania produktów dostępnych w naszej ofercie.