Da się zrobić
Do warsztatu, domu i ogrodu. Zapewniamy narzędzia, osprzęt oraz akcesoria do realizacji tych małych i tych dużych planów.
Skupiliśmy się na wspieraniu właścicieli małych i średnich sklepów narzędziowych poprzez zapewnienie oferty pozwalającej konkurować na lokalnym rynku.
W nienachalny sposób dążymy do zbudowania dobrych relacji z klientami biznesowymi, aby osiągnąć wzajemną satysfakcję z komfortowej współpracy.
Od lat produkujemy gwoździe tradycyjne
Od wielu lat zajmujemy się produkcją gwoździ tradycyjnych i specjalistycznych.
Współpracuj z Texpol Dystrybucja
Dynamicznie rozwijająca się oferta ponad 25 tys. produktów
Usprawnione procesy realizacji zamówień oraz obsługi kontrahentów
Własny transport 48 godzin
Dedykowany opiekun
Wsparcie specjalistyczne oraz merytoryczne
Złóż zamówienie tak jak Ci wygodnie
Najszybciej przez Internet
Przejdź do panelu B2B
Porozmawiaj z doradcą
Zamów rozmowę z DOK
lub spotkaj się z przedstawicielem Texpol
Umów spotkanie
Wprowadź swój numer telefonu
oddzwonimy gdy tylko to będzie możliwe
Autoryzowany serwis Texpol®
Dzięki uznaniu naszych klientów rozwijamy ofertę autoryzowanego serwisu największych marek produktowych.
Zobacz więcej
Z firmą Texpol współpracuję już ponad 12 lat. Ciągłe dopasowywanie oferty do potrzeb rynku oraz konkurencyjne ceny sprawiają, iż firma ta jest niezawodnym dostawcą.
Jakub Nowak
Google Opinie
Szeroka oferta, atrakcyjne ceny, wyspecjalizowana obsługa i terminowość dostaw plasują firmę Texpol jako naszego głównego dostawcę.
Henryk Chmielewski
Google Opinie
krótko o nas
Rodzinna firma, która rozwijając się buduje relacje, a nie struktury. Pierwsze pokolenie naszej organizacji zapewniło klientom stabilność współpracy. Drugie pracuje dziś nad jej udogodnieniem oraz usprawnieniem.
Tworzymy zespół, który doskonale rozumie się ze sobą oraz klientami. Dzięki temu efektownie rozwijamy ofertę zgodnie z potrzebami.
Najczęstsze pytania
Czy, aby móc z wami współpracować jest jakaś minimalna kwota comiesięcznych zamówień?
Zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie klientów na nasze produkty jest uzależnione od różnych zmiennych i może się ono różnić w czasie, także nie uzależniamy współpracy od wartości miesięcznego obrotu.
W jaki sposób klienci hurtowi mogą zamówić towar?
U nas klienci hurtowi mogą robić zakupy na 3 sposoby: na platformie B2B ? bardzo wygodna forma, dzięki której klient może składać zamówienia i śledzić ich proces realizacji 24h/7, prezentowana oferta w platformie B2B jest zawsze aktualna, a produkty opatrzone są szczegółowymi opisami i zdjęciami, wystarczy jeśli klient zarejestruje się na na platformie B2B; u przedstawiciela handlowego ? klient może zamówić towar podczas wizyty przedstawiciela handlowego w jego punkcie, jeśli nie odwiedza Cię jeszcze nasz przedstawiciel wizytę możesz zamówić poprzez formularz kontaktowy https://texpol.info/wspolpraca-biznesowa/#create-meet-href; przez telefon ? w dziale obsługi klienta, gdzie każdy nasz klient posiada dedykowanego handlowego opiekuna stacjonarnego, który przyjmie zamówienie, chętnie odpowie na pytania i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu, listę dedykowanych opiekunów odpowiednich dla Twojego regionu znajdziesz tutaj https://texpol.info/wspolpraca-biznesowa/
Czy wszystkie produkty prezentowane w Katalogu Texpol są dostępne od ręki?
Dbamy, aby produkty prezentowane w katalogu znajdowały się stale w magazynie. Pomimo naszych starań, mogą jednak wystąpić chwilowe problemy z dostępnością pojedynczych indeksów, związane na przykład z opóźnieniami w dostawach, brakami na stanach magazynowych naszych dostawców itp. Aktualną dostępność produktu można sprawdzić korzystając z naszej platformy B2B lub potwierdzić w dziale obsługi klienta.
Jakie są sposoby dostawy zamówionego towaru?
W zależności od ilości i wagi zamawianych produktów oraz własnych preferencji klient może wybrać następujące formy dostawy: odbiór osobisty w siedzibie firmy, pod adresem Chałupki Dębniańskie 246, 37-305 Dębno; transport Texpol możliwy w wybranych rejonach południowo wschodniej Polski; wysyłka kurierska na terenie całego kraju.
Jakie są dostępne formy płatności dla rozpoczynających współpracę?
Forma płatności zależy głównie od preferencji klienta, wielkości zamówienia oraz długości i przebiegu współpracy. Dla nowych klientów oferujemy następujące formy płatności: przedpłata przed odbiorem własnym lub wysyłką towaru; gotówka płatna przy odbiorze własnym lub transporcie Texpol; pobranie u kuriera. W miarę trwania współpracy, dla klientów, którzy zbudują historię zakupową w naszej firmie, oferujemy również przelew z odroczonym terminem płatności.
Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie?
porozmawiaj z Działem Obsługi Klienta (DOK)
lub napisz do nas
Wysłano pomyślnie
Obecnie przygotowujemy nasz biznes do modelu franczyzowego, chcemy zapewnić przyszłym franczyzobiorcom korzystne warunki biznesowe i należyte wsparcie.
Zostaw swoje dane, jeśli interesuje Cię własny biznes.
Centrum Narzędziowe Texpol
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Texpol Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. w celach kontaktu.
Spodobało Ci się to jak działają nasze sklepy??
Franczyza Centrum Narzędziowe Texpol®
Porozmawiajmy o franczyzie sklepów firmowych i zyskaj dogodne warunki oraz wsparcie w rozwoju biznesu.