Wysłano pomyślnie
Strona główna > Sklepy > Chałupki Dębniańskie
Sklep narzędziowy Texpol – Chałupki Dębniańskie
Nasi doświadczeni specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z narzędziami i elektronarzędziami.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby znaleźć idealne narzędzia dla Twoich potrzeb.
Adres
Chałupki Dębniańskie 246
37-305 Dębno
Godziny otwarcia
Dni robocze
6:00 - 20:00
Soboty
6:00 - 14:00
Dane kontaktowe
Sklep | Chałupki Dębniańskie
(wybierz kontekst)
Ogólny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Texpol Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. w celach kontaktu.
Centrum Narzędziowe | Chałupki Dębniańskie

Centrum Narzędziowe Texpol zlokalizowane w Chałupkach Dębniańskich to sklep z narzędziami warsztatowymi z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Oferujemy profesjonalne narzędzia renomowanych firm, takich jak Makita, Stihl, Milwaukee, Rubi, czy traktorki koszące Cub Cadet. Na asortyment składają się zarówno elektronarzędzia dedykowane pasjonatom majsterkowania i profesjonalistom, jak i narzędzia remontowe oraz profesjonalne narzędzia budowlane dostosowane do zaawansowanych działań. Ofertę kierujemy również do osób, które samodzielnie podejmują się prac naprawczych w domu, ogrodzie, czy przydomowym warsztacie.

Narzędziowy sklep Texpol w Chałupkach Dębniańskich – jesteśmy dla Ciebie otwarci od godziny 06:00!

 

Narzędziowy sklep stacjonarny Texpol w Chałupkach Dębniańskich wyposażony jest w ponad 25 tys. produktów! To nie koniec – starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stale zwiększamy zakres naszych usług, poszerzając asortyment o produkty kolejnych, sprawdzonych producentów. Oferujemy wsparcie merytoryczne podczas wyboru sprzętu, konkurencyjne ceny i długie działanie sklepu – działamy już od godziny 06:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku oraz do 14:00 w soboty, aby zapewnić Wam profesjonalne i pełne wyposażenie remontowo-budowlane. 

Poszukujesz renomowanego sprzętu do profesjonalnych prac? Jesteś majsterkowiczem-pasjonatem i potrzebujesz rady profesjonalisty dotyczącej doboru narzędzi? Zapraszamy do naszego sklepu narzędziowego Texpol – chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem, oferując również usługę serwisowania elektronarzędzi i narzędzi spalinowych produktów dostępnych w naszej ofercie.