Strona główna > Praca > Staż - Sprzedawca
Staż - Sprzedawca
Miejsce pracy: Chałupki Dębniańskie
Rodzaj stanowiska: Praca fizyczna
Forma zatrudnienia: Staż
Wymiar: 8 h dziennie (poniedziałek - piątek)
Okres rekrutacji: do 15 czerwca 2023
pozostały 0 dni do końca
Zakres obowiązków
Uzupełnianie brakującego towaru na sali sprzedaży,
Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towaru,
Dbanie o porządek w sklepie i jego otoczeniu,
Prawidłowe oznaczanie cen towaru.
Oczekujemy od Ciebie
Zaangażowania i komunikatywności,
Dobrej organizacji pracy,
Odpowiedzialności.
Zapewniamy
6 miesięczny staż zawodowy,
Przyjazną atmosferę pracy,
Wsparcie w trakcie wdrożenia,
Stypendium stażowe w wysokości 1 565 zł netto / mies.,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na min. 3 miesiące po odbytym stażu.
Zainteresowała Cię ta oferta?
Świetnie! Cieszymy się i aplikuj do nas ? czekamy na Twoje CV!
Należy pamiętać o adnotacji w treści wiadomości e-mail oraz CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Texpol Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Chałupkach Dębniańskich 246 w celu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Masz znajomych, którzy pasowaliby na to stanowisko?
Uważasz, że moglibyśmy czerpać wzajemną satysfakcję ze współpracy? Wspomnij im o tej rekrutacji.